Pracownia Reklamy HammerHead

Adres:
06-100 Pułtusk
ul. Jana Pawła II 6A
C.H. Manhattan, I Piętro

Godziny pracy:
Pon - Pt.: 09:00 - 17:00
Sob.: 09:00 - 13:00

tel. 23 692 13 56
e-mail: biuro@tanieszyldy.pl


Napisz do nas już teraz

Dojazd

Od Warszawy (Serocka, Legionowa):
Od strony Warszawy, jadąc ulicą Warszawską, należy skręcić w lewo (rozjazd na Nasielsk, Przyborowice) i od razu skierować się na wprost na ulicę Jana Pawła II. Na rondzie im. Jana Pawła II jedziemy na wprost (trzeci zjazd) i po chwili dojedziemy do kompleksu sklepów (Biedronka, Pepco, Topaz), skręcamy w lewo i jedziemy prosto drogą wewnętrzną do Centrum Handlowego Manhattan.

Od Wyszkowa:
Od strony Wyszkowa, jadąc ulicą Wyszkowską, należy przejechać przez Most Obrońców Pułtuska. Należy dojechać do ronda im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i zjechać drugim zjazdem (w ulicę Ignacego Daszyńskiego). Następnie skręcić w prawo (rozjazd na Nasielsk, Przyborowice). Od tego rozjazdu należy kierować się w ten sam sposób, jak w przypadku kierunku od Warszawy.

Od Ciechanowa:
Od strony Ciechanowa, jadąc Aleją Wojska Polskiego, należy skręcić w prawo na pierwszym głównym skrzyżowaniu w Aleję Tysiąclecia. Należy nią jechać do ronda Ofiar Katynia, gdzie trzeba zjechać drugim zjazdem w ulicę Jana Pawła II. Po ok. 80 metrach skręcić w prawo do kompleksu sklepów.

Od Ostrołęki (Makowa Mazowieckiego, Przasnysza, Różana):
Od strony Ostrołęki, jadąc ulicą Tadeusza Kościuszki (ok. 2 km), trzeba dojechać do ronda im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego i zjechać pierwszym zjazdem w Aleję Wosjka Poslkiego. Na drugim skrzyżowaniu od ronda skręcamy w lewo w Aleję Tysiąclecia i od tego momentu kierujemy się drogą w ten sam sposób, jakbyśmy jechali od strony Ciechanowa.


Szczegóły dojazdu (ulice, ronda, kierunki) można sprawdzić na mapce powyżej.