Pracownia Reklamy HAMMERHEAD jest prężnie działającą i rozwijającą się firmą odnoszącą coraz większe sukcesy nie tylko na terenie mazowsza, ale w całej Polsce.


Od początku swojego istnienia staramy się dostarczyć kompleksowy zakres usług marketingowych i doradczych opartych na najnowocześniejszych rozwiązaniach, nie zapominając również o tradycyjnych i sprawdzonych formach reklamy i promocji. Przygotowując projekty zawsze staramy się poznać potrzeby naszych klientów, ich oczekiwania i możliwości.


Nasze reklamy są wykonywane na profesjonalnych maszynach oraz najlepszych na rynku materiałach, dzięki czemu są badrzo trwałe i swoją jakość zachowują przez wiele lat.

Pracownia Reklamy HAMMERHEAD powstała w 2010 roku i od tego momentu nieprzerwanie fukcjonuje w pierwotnej swojej lokalizacji. Początkowo jednoosobowa firma zajmująca jedno małe biuro zaczęła się szybko rozwijać. Obecnie HammerHead to kilkuosobowy zespół działający w nowoczesnym biurze, który ma do swojej dyspozycji potężne zaplecze oraz nowoczesny park maszynowy.


Nasze zaplecze technologiczne stanowią między innymi wielkoformatowe plotery, maszyny do wycinania folii oraz styroduru. Posiadamy także kompleks maszyn do małej poligrafii. Naszym najnowszym nabytkiem jest ploter UV, który pozwala drukować na materiałach typu PCV, szkło czy płyta meblowa.