Kasetony

Kasetony to stosunkowo tania forma reklamy świetlnej, to uniwersalne nośniki reklamowe doskonale widoczne w dzień jak i w nocy. Źródło światła znajduje się wewnątrz reklamy i rozświetla wybrane elementy lub jednolicie całą powierzchnię nośnika.

W naszej ofercie znajdą Państwo kasetony jednostronne i dwustronne (semafory) wykonane w kilku różnych wariantach, m.in.:
  • kasetony wykonane w całości z plexi oklejonej grafiką z folii translucentnych lub wydrukiem w trybie do podświetleń
  • kasetony wykonane z profila aluminiowego z licem z dowolnego materiału (plexi, poliwęglan, winyl, dibond). Istnieje możliwość proszkowego malowania ramy kasetonu na dowolny kolor z palety RAL.
  • kasetony zaginane z kompozytu aluminiowo-polietylenowego (dibond) frezowanego z grafiką w formie płaskiej lub przestrzennej. To zdecydowanie najbardziej estetyczna forma tego typu reklamy.
  • oświetlenie kasetonu stanowią klasyczne, łatwo dostępne świetlówki o mocy uzależnionej od wielkości i kształtu kasetonu oraz coraz bardziej popularne diody LED.
Trwałe, estetyczne, odporne na warunki atmosferyczne są uniwersalnym środkiem przekazu reklamowego.
Są bardzo widoczną i efektowną formą reklamy zewnętrznej, których rodzaj i forma uzależniona jest od indywidualnych wymagań Klienta.

Przykładowe realizacje:

an image

Styl Men

an image

KM Odzież Zachodnia

an image

Amir Kebab

an image

Cech Pułtusk

Litery świetlne

Litery 3D i grafika przestrzenna podświetlane LEDowo to jedna z najbardziej ciekaych form prezentacji firmy.

Wykonujemy podświetlane litery przestrzenne zbudowane w technologii zbliżonej do kasetonów. Wykorzystujemy taśmę aluminiową jako bok liter, lakierujemy je na dowolny kolor. Czoło liter wykonujemy z pleksi kolorowej lub mlecznej wyklejonej folią kasetonową.

Litery podświetlane są doskonale widocznym i rzucającym się w oczy elementem reklamowym. Produkujemy je w pełnej gamie gabarytowej, jak i w dowolnej formie graficznej. Litery stosować można zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Są w pełni odporne na warunki atmosferyczne.